Zahájení teoretické přípravy nových žáků

Od 4. března 2017 probíhá každý víkend teoretická příprava nových žáků.

Pokud stále váháte a vybíráte správný aeroklub, vězte, že jsme jeden z posledních aeroklubů se skvělou klubovou partou. Mnoho našich členů se stalo profesionálními vojenskými a civilními piloty a do Podhořan se rádi vrací. Píšeme o tom v samostatném článku "Profesionální piloti začínají v Podhořanech".

Pokud se chcete stát vojenským pilotem, budete během studia na Universitě obrany dělat rozřazovací výcvik, ve kterém se rozhodne zda, půjdete na stíhačky, dopravní letadla nebo vrtulníky anebo od kniplu. Tento výcvik se létá v nedalekých Pardubicích. U nás získáte náskok nejen pilotním výcvikem, ale i orientací ve známém prostředí.

Vyberte si na našich stránkách s čím chcete naučit létat:
http://www.letistepodhorany.cz/letecka-skola

Zahájit výcvik na motorovém nebo ultralehkém letadle můžete kdykoliv během roku, ale doporučujeme začít s větší skupinou lidí.
Ve skupině zažijete určitě více zábavy při svých prvních krůčcích v letectví. Plachtařina (létání s větroňem) je kolektivní sport.

První den létat nemusíte. Vezměte si s sebou doklady, tužku a papír . Počítejte s tím, že v Podhořanech strávíte většinu Vašich dalších víkendů. :)

Kontaktní telefon pro další informace:
724 401 120 p. Švorc - vedoucí letecké školy

S létáním začínáte zde:

Datum akce: 

Saturday, 4. March 2017 - 8:00
 

Location

Podhorany airfield

Nový Dvůr 137
538 03 Podhořany u Ronova

GPS

49°56'21"N ; 015°32'59"E

 

Contact

Call us+420 469 691 714

Mobile: +420 603 404 703

Email: info@letistepodhorany.cz

 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.