Setkání leteckých babiček a dědečků 2024

Setkání leteckých babiček a dědečků 2024 se uskuteční v sobotu 18.května 2024 od 10,00 hod. v LDNK (Letištním domu nezávislé kultury).

V případě nepříznivého počasí budou k disposici prostory aeroklubu nebo zařízení RAF Station Czechoslovakia „Shelter“. Programem setkání je prohlídka soudobého zařízení a letecké techniky aeroklubu a RAF Station Czechoslovakia, povídání o létání včetně besedy „O velké australské cestě“ Richarda Santuse.

Malé občerstvení (letecký guláš s chlebem, pivo, káva, nealko) zajištěno!

Pozvánka na setkání

Datum akce: 

Sobota, 18. Květen 2024 - 10:00
 

Poloha

Letiště Podhořany

Nový Dvůr 137
538 03 Podhořany u Ronova

GPS

49°56'21"N ; 015°32'59"E

 

Užitečné odkazy

 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.

Fatal error: views_plugin_display::destroy() [<a href='views-plugin-display.destroy'>views-plugin-display.destroy</a>]: The script tried to execute a method or access a property of an incomplete object. Please ensure that the class definition &quot;metatag_views_plugin_display_extender_metatags&quot; of the object you are trying to operate on was loaded _before_ unserialize() gets called or provide a __autoload() function to load the class definition in /www/doc/www.letistepodhorany.cz/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 286