RAF Station Czechoslovakia

Máme pro Vás žhavou novinku!
Je nám ctí, že máme u nás na letišti lidi, kterým není lhostejný osud československého letectví a mají srdce pro naše letadla na tom správném místě.

Výroční členská schůze a zimní školení 2024!

Vážení členové Aeroklubu!
Během víkendu 24. a 25. 2. 2024 proběhne v prostorech učebny VAP Výroční členská schůze a pravidelné, pro všechny létavce povinné, Zimní školení.

Zahájení pilotního výcviku 2024!

V sobotu, 2. 3. 2024, od 9 hodin jsme otevřeli na letišti v Podhořanech kurz teoretické přípravy nových pilotních žáků. Zveme i kterýkoli další víkend veškeré zájemce o létání na větroních, ultralehkých i motorových letounech starší 14 let, aby se přišli podívat na naše letiště a udělali tak první krok ke splnění svého snu !

Stránky

 

Poloha

Letiště Podhořany

Nový Dvůr 137
538 03 Podhořany u Ronova

GPS

49°56'21"N ; 015°32'59"E

 

Užitečné odkazy

 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.

Fatal error: views_plugin_display::destroy() [<a href='views-plugin-display.destroy'>views-plugin-display.destroy</a>]: The script tried to execute a method or access a property of an incomplete object. Please ensure that the class definition &quot;metatag_views_plugin_display_extender_metatags&quot; of the object you are trying to operate on was loaded _before_ unserialize() gets called or provide a __autoload() function to load the class definition in /www/doc/www.letistepodhorany.cz/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 286