RAF Station Czechoslovakia

Dne 1. prosince 2023 byl na australském letišti Camden nedaleko Sydney převzat nový přírůstek do flotily historických letounů RAF Station Czechoslovakia a sice dnes již vzácný, kultovní stroj Aero 145 s registrací VH-DUH. Letoun byl vyrobený v Československu roku 1960 a následně po vlastní ose dopraven k protinožcům. Počínaje dnem 3. prosince se pokusíme o to samé jen obráceným směrem:
Camden, Narromine, Cobar, Birdsville, Tennat Creek, Darwin, Kupang, Surabaya, Jakarta, Singapore, Hat Yai, Bangkok, Yangon, Chittagong, Kolkata, Naqpur, Indore, Karachi, Fujairah, Kuwait City, Sharm-el Sheikh, Heraklion, Belgrade, Brno, Podhořany.
Očekávaný přílet do ČR okolo 20.12.
více info o letadle zde:
https://tigermoth.cz/cs/sbirka/aero-145-s-n-20-001

 

Poloha

Letiště Podhořany

Nový Dvůr 137
538 03 Podhořany u Ronova

GPS

49°56'21"N ; 015°32'59"E

 

Užitečné odkazy

 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.

Fatal error: views_plugin_display::destroy() [<a href='views-plugin-display.destroy'>views-plugin-display.destroy</a>]: The script tried to execute a method or access a property of an incomplete object. Please ensure that the class definition &quot;metatag_views_plugin_display_extender_metatags&quot; of the object you are trying to operate on was loaded _before_ unserialize() gets called or provide a __autoload() function to load the class definition in /www/doc/www.letistepodhorany.cz/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 286