Knihy o létání, letecké publikace

Mraky knih o létání včetně možnosti stažení na disk.

Knihy o letišti Podhořany


Ladislav Čermák - Paměti pilota Čoudy

- Humorné i poučné příběhy pilota, který se ve zdraví dožil letecké penze, určené všem, kteří alespoň na chvíli se zatoužili vznášet se k oblakům na nekonečných křídlech své volnosti a touhy.


Eduard Vršovský - Jak jsme létali nad Železnými horami

- Sborník archivních materiálů, tiskových zpráv i vzpomínek pamětníků nabízí průřez historií Východočeského aeroklubu Pardubice (VAP) od samotných počátků až po dobu současnou.

Jan Bednář, Tomáš Hlobil - Od historie k současnosti Pardubického letectví - k 80.výročí letu Ing.Kašpara vydal Východočeský aeroklub Pardubice.

PhDr.Stanislav Kokoška, PhDr.Jan Němeček, PhDr.Lubor Václav - Letecká válka nad Čechami 1944-1945 - vydalo Východočeské muzeum v Pardubicích u příležitosti výstavy "Letecká válka nad Čechami 1944-1945" pořádanou ve spolupráci s Historickým ústavem Armády České republiky.

O létání obecně - ke stažení

V.V. Gončarenko - Technika a taktika letov v termike
o letani v termice, ve stoupavých proudech, ve skupinách, ve vlně, o zvláštnostech navigace, počasí, o přípravě plachtaře...

Naše vojsko - Aerodynamika a mechanika letu
elementární učebnice pro teoretickou přípravu k bezmotorovému létání
Ing.Jiří Tůma - Letecké palubní přístroje
letecké přístroje ve větroních
 

Poloha

Letiště Podhořany

Nový Dvůr 137
538 03 Podhořany u Ronova

GPS

49°56'21"N ; 015°32'59"E

 

Užitečné odkazy

 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.

Fatal error: views_plugin_display::destroy() [<a href='views-plugin-display.destroy'>views-plugin-display.destroy</a>]: The script tried to execute a method or access a property of an incomplete object. Please ensure that the class definition &quot;metatag_views_plugin_display_extender_metatags&quot; of the object you are trying to operate on was loaded _before_ unserialize() gets called or provide a __autoload() function to load the class definition in /www/doc/www.letistepodhorany.cz/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 286