Tak je ten rok 2019 za námi

Provedli a zafinancovali jsme revize na klubovém Blaníku a na Vose. Koupili jsme vlečnou. Opravili jsme střechy, kterými nám teklo do baráků.

Ale hlavně, létali jsme, a to ne úplně málo. VAP skončil stejně jako vloni na 42. místě v Celostátní plachtařské soutěži. To při počtu našich pilotů není tak špatné umístění (tabulka s výsledky je v příloze).

Snažili jsme se Vám dění v aeroklubu přiblížit v průběhu roku na tomto webu články o Piškotovi a sádře, kováři a letadélku,…, příspěvky na Facebooku a fotkami na Instagramu. To vše jsou ale jenom slova a obrázky. Pokud chceš zažít skutečný 100% relax (a někdo možná i najít jeden ze smyslů života), přijeď do Podhořan. Letadel máme plné hangáry, i na Tebe se dostane.

Vše nejlepší v roce 2020 a kolik startů, tolik přistání!

Rada VAP

Soubory: 

 

Poloha

Letiště Podhořany

Nový Dvůr 137
538 03 Podhořany u Ronova

GPS

49°56'21"N ; 015°32'59"E

 

Užitečné odkazy

 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.

Fatal error: views_plugin_display::destroy() [<a href='views-plugin-display.destroy'>views-plugin-display.destroy</a>]: The script tried to execute a method or access a property of an incomplete object. Please ensure that the class definition &quot;metatag_views_plugin_display_extender_metatags&quot; of the object you are trying to operate on was loaded _before_ unserialize() gets called or provide a __autoload() function to load the class definition in /www/doc/www.letistepodhorany.cz/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 286