Vyhlídkový let Pardubice

Lichnice

Lety se konají celoročně za příznivého počasí, s odletem a přistáním na letišti Podhořany. Na přání cestujících lze provést let do kterékoliv části ČR a nabídnout množství dalších služeb.

DARUJTE ZÁŽITEK SVÝM BLÍZKÝM

Doletíme s Vámi kam si budete přát - třeba na nejvyšší horu ČR.

www.VyhlidkoveLety.cz

Pro dokonalé uspokojení Vašich přání doporučujeme navštívit náš VIRTUÁLNÍ OBCHOD letenkami na adrese www.vyhlidkovelety.cz. Zde si ze široké nabídky sami vyberete místo a čas odletu/přistání, typ letadla a trasu letu - program Vám ihned vypočítá cenu a dobu letu. Jedním klikem objednáte a letenky s podrobnými informacemi obdržíte poštou.
Výběr typů letadel, délky a trasy letů dle technických možností a přání zákazníka.Platnost letenky je 3 měsíce od data vystavení.Každý cestující je pojištěn proti nežádoucím událostem.Rezervace letenek a další info na webu www.vyhlidkovelety.cz

Letecké víkendové párty na letišti v Podhořanech

Dále kromě všech druhů leteckých sportů (motorové letouny, kluzáky, ultralighty, rogala, padáky, tandemové a sólo seskoky, horkovzdušné balóny, motorizované padáky a rogala, letecká akrobacie a další) s úspěchem pořádáme akce letecké víkendové párty (stáhnout PREZENTACI pps) - které jsou vhodnou nabídkou aktivního trávení volného času pro Vaše zákazníky(již ČSOB, KB, ČS, IBM). Naše letiště se navíc nachází v krásném a klidném prostředí chráněné oblasti Železných hor, přímo uprostřed ČR. Kromě výše uvedeného lze u nás využít nabídky na ubytování ve společných ubytovnách či kempu, útulné stylové restaurace a možnosti poznávacích i sportovních výletů do blízkého okolí (zřícenina hradu Lichnice, zámek Žleby, Žehušická obora vzácných jelenů, Sečská přehrada).

Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi projednáme všechny náležitosti vedoucí k uzavření oboustranně výhodné spolupráce.Těšíme se na setkání s Vámi a přejeme "letu zdar".

 

Poloha

Letiště Podhořany

Nový Dvůr 137
538 03 Podhořany u Ronova

GPS

49°56'21"N ; 015°32'59"E

 

Užitečné odkazy

 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.

Fatal error: views_plugin_display::destroy() [<a href='views-plugin-display.destroy'>views-plugin-display.destroy</a>]: The script tried to execute a method or access a property of an incomplete object. Please ensure that the class definition &quot;metatag_views_plugin_display_extender_metatags&quot; of the object you are trying to operate on was loaded _before_ unserialize() gets called or provide a __autoload() function to load the class definition in /www/doc/www.letistepodhorany.cz/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 286