Řízené lety VFR

Východočeský aeroklub Pardubice nabízí pilotům ULL výcvik: Řízené lety VFR podle osnovy UL-3, hlava 8. V našem "Středisku výcviku ULL 8/93" máme k dispozici moderně vybavená letadla NG-5 Bristell a WT-9 Dynamic. Spolu se zkušenými instruktory se naučíte vše, co je k letu na řízené letiště potřeba a sami zjistíte, že se není čeho obávat.
Naše letiště se přímo nachází v MCTR Čáslavi. Dále létáme do Pardubic, Brna a Karlových Varů. Výcvik lze odlétat i na soukromých letadlech zájemců.

Pilotům TMG nabízíme totéž v naší letecké škole CZ.DTO.034 na motorovém kluzáku L-13 SE Vivat, podle Programu výcviku cv. IM15a.

Pilotům s kvalifikací PPL nabízíme kondiční lety na řízená letiště podle Vzorové osnovy PPL(A) cv. 18A-4 na typech C-152 a Z-43.

Kontakt pro piloty ULL a TMG: Milan Švorc, 733 787 456, msvorc@razdva.cz
Kontakt pro piloty letounů: Ing. Libor Smolík, 728 452 444, libor.smolík64@gmail.com

 

Poloha

Letiště Podhořany

Nový Dvůr 137
538 03 Podhořany u Ronova

GPS

49°56'21"N ; 015°32'59"E

 

Užitečné odkazy

 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.

Fatal error: views_plugin_display::destroy() [<a href='views-plugin-display.destroy'>views-plugin-display.destroy</a>]: The script tried to execute a method or access a property of an incomplete object. Please ensure that the class definition &quot;metatag_views_plugin_display_extender_metatags&quot; of the object you are trying to operate on was loaded _before_ unserialize() gets called or provide a __autoload() function to load the class definition in /www/doc/www.letistepodhorany.cz/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 286