Výroční členská schůze a zimní školení 2024!

Vážení členové Aeroklubu!
Během víkendu 24. a 25. 2. 2024 proběhne v prostorech učebny VAP Výroční členská schůze a pravidelné, pro všechny létavce povinné, Zimní školení.

Začínáme v sobotu v 9:00 členskou schůzí na kterou plynule navazuje zimní školení.
Napište si volno do svých diářů a dorazte se dozvědět, co jsme za uplynulý rok v aeroklubu zvládli udělat, co nás čeká v nadcházejícím roce a jaké jsou další vize. Osvěžte a doplňte si nové informace ve svých leteckých dovednostech a znalostech. Poučme se společně z chyb ostatních tak, aby i následující rok bylo naše létání bezpečné a hlavně pro radost!

Podrobnější informace budou ve správný okamžik zaslány mailem.

Těšíme se na Vás!
Rada VAP

 

Poloha

Letiště Podhořany

Nový Dvůr 137
538 03 Podhořany u Ronova

GPS

49°56'21"N ; 015°32'59"E

 

Užitečné odkazy

 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.

Fatal error: views_plugin_display::destroy() [<a href='views-plugin-display.destroy'>views-plugin-display.destroy</a>]: The script tried to execute a method or access a property of an incomplete object. Please ensure that the class definition &quot;metatag_views_plugin_display_extender_metatags&quot; of the object you are trying to operate on was loaded _before_ unserialize() gets called or provide a __autoload() function to load the class definition in /www/doc/www.letistepodhorany.cz/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 286