Zahájení pilotního výcviku 2024!

V sobotu, 2. 3. 2024, od 9 hodin jsme otevřeli na letišti v Podhořanech kurz teoretické přípravy nových pilotních žáků. Zveme i kterýkoli další víkend veškeré zájemce o létání na větroních, ultralehkých i motorových letounech starší 14 let, aby se přišli podívat na naše letiště a udělali tak první krok ke splnění svého snu !

V rámci hodin teoretické přípravy se dozvíte, proč letadlo vlastně letí, z čeho je vyrobeno a jaké předpisy musíme během létání dodržovat. V rámci předmětu lidská výkonnost se seznámíte se svými limity, o kterých jste možná ani netušili a meteorologie Vám ukáže, že příroda je tady ten, kdo říká, jestli vůbec někam poletíme. A kam poletíme? To se dozvíme v hodinách obecné navigace.
Když Vás pohltí létání, otevírá se před Vámi svět nepřeberných možností, ve kterém se už nikdy nebudete nudit!

V případě příznivého počasí začneme hned po získání základních teoretických znalostí s praktickým výcvikem.

Pro více informací kontaktujte vedoucího letecké školy:
Milan Švorc
Mobil: 733 787 456
E-mail: msvorc@razdva.cz

Přijďte všichni i se svými kamarády
Těšíme se na Vás

Zde najdete rozvrh

 

Poloha

Letiště Podhořany

Nový Dvůr 137
538 03 Podhořany u Ronova

GPS

49°56'21"N ; 015°32'59"E

 

Užitečné odkazy

 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.

Fatal error: views_plugin_display::destroy() [<a href='views-plugin-display.destroy'>views-plugin-display.destroy</a>]: The script tried to execute a method or access a property of an incomplete object. Please ensure that the class definition &quot;metatag_views_plugin_display_extender_metatags&quot; of the object you are trying to operate on was loaded _before_ unserialize() gets called or provide a __autoload() function to load the class definition in /www/doc/www.letistepodhorany.cz/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 286